Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoła w dobie aplikacji to książka napisana przez nauczycieli i pracowników uczelni wyższych, którzy podczas swoich zajęć wykorzystują aplikacje mobilne, a także prowadzą badania naukowe dotyczące tego tematu. Publikację rozpoczyna rozdział teoretyczny dotyczący wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w kształceniu. Następne rozdziały poświęcone są wykorzystaniu wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w szkole. W kolejnych rozdziałach przedstawiono propozycje zastosowania aplikacji edukacyjnych. Znajdują się tu opisy zarówno aplikacji uniwersalnych, które można wykorzystać na wielu przedmiotach, do tworzenia quizów, czy map myśli, ale także aplikacje specjalistyczne dedykowane do konkretnych przedmiotów – języka polskiego, języka angielskiego i matematyki. Czytelnik znajdzie informacje, jak rozpocząć pracę z daną aplikacją, skąd pobrać gotowe materiały oraz jak zastosować daną aplikację w rzeczywistości szkolnej.

Cena 37 zł promocyjna 30 zł +koszty przesyłki (7,00, wysyłka: List ekonomiczny - Poczta Polska, 10,00 List polecony - Poczta Polska), płatne przelewem. Książki zostaną wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Numer konta: 20 1750 0012 0000 0000 3535 5758, Tytuł przelewu - Imię i nazwisko (nazwa).

Zamówienia można składać przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu należy podać dane do faktury: Imię i nazwisko (nazwa), adres i NIP oraz adres do wysyłki.

Fundacja Akademickie Centrum Edukacyjno-Społeczne AKCES
Al. Wilanowska 9A lok. 121
02-765 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2021 Fundacja AKCES. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.