• Konferencje

Dostępna jest już nasza najnowsza książka Szkoła w dobie Internetu 2.0

ksiazka

Spis treści

Cena 25 zł +koszty przesyłki (5,00, wysyłka: List polecony - Poczta Polska), płatne przelewem. Książki zostaną wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Numer konta: 20 1750 0012 0000 0000 3535 5758, Kwota przelewu 30,00, Tytuł przelewu - Imię i nazwisko (nazwa) lub numer faktury.
Zamówienia można składać przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu należy podać dane do faktury: Imię i nazwisko (nazwa), adres i NIP oraz adres do wysyłki.