Warszawskie Centrum GeoGebry przy SWPS w Warszawie (GeoGebra Instiute of Warsaw)

Głównym celem Warszawskiego Centrum GeoGebry w Warszawie jest wprowadzeniu GeoGebry do polskich szkół i uczelni poprzez

• rozwijanie bazy materiałów edukacyjnych w języku polskim,
  • adaptacje GeoGebry do polskich programów nauczania,
  • wsparcie użytkowników GeoGebry poprzez GeoGebraWiki, strony i fora internetowe,
  • tworzenie tradycyjnych warsztatów i e-learningowych kursów i dla nauczycieli,
  • tworzenie platformy współpracy dla użytkowników i twórców oprogramowania,
  • organizację konferencji, spotkań i seminariów dla badaczy i użytkowników,
  • wsparcie prowadzonych badań

Link do strony WCGG