rose

Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz edukacji i aktywności społecznej, wyrównywania szans edukacyjnych, wprowadzania innowacyjnych metod nauczania, zwiększania kompetencji w zakresie korzystania z technologii informacyjnych, rozwoju społeczności lokalnych, rozwoju więzi społecznych i gotowości do współpracy, zwiększania przedsiębiorczości i podmiotowości oraz ułatwienia dostępu do nowoczesnej wiedzy i zdobyczy współczesnej cywilizacji w tym popularyzację oprogramowania GeoGebry.

Miejscem spotkań członków Stowarzyszenia jest platforma e-learningowa Moodle (open sours)

Działania ROSE:

• Tworzenie wzajemnie wspierającej się sieci współpracy nauczycieli
  • Upowszechnianie innowacji edukacyjnej
  • Wypracowywanie nowych form pracy i metod

Strona www ROSE