Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W terminie od 12 do15 lutego 2016 w Warszawie odbyła się XXV Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Do wystąpienia na Stadionie Narodowym podczas inauguracji Konferencji została zaproszona dr Katarzyna Winkowska-Nowak wraz z zespołem trenerów Warszawskiego Centrum GeoGebry. Zespół reprezentowały: wiceprezes Warszawskiego Centrum GeoGebry Edyta Pobiega oraz Daria Szalińska, Małgorzata Zbińkowska i Katarzyna Pobiega. Wystąpienie rozpoczął film z powitaniem uczestników przez Prezes Warszawskiego Centrum GeoGebry, następnie Daria Szalińska przedstawiła aktualne działania Warszawskiego Centrum GeoGebry, np. innowacyjne programy nauczania matematyki z wykorzystaniem GeoGebry. Podczas krótkiego wystąpienia ogłoszony został konkurs GeoGebry dla uczniów – MaGIK. Prezentacja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem uczestników.

W drugim dniu konferencji odbyły się warsztaty „Trzy perspektywy GeoGebry” organizowane przez Oficynę Edukacyjną * Krzysztof Pazdro we współpracy z Warszawskim Centrum GeoGebry. Trenerzy WCG zaprezentowali Innowacyjny program nauczania matematyki dla liceów ogólnokształcących, porównali go z apletami przygotowywanymi przez zespół dla Oficyny. Na zakończenie spotkania została zaprezentowana najnowsza książka dotycząca GeoGebry przygotowana przez Warszawskie Centrum GeoGebry i Oficynę Edukacyjną * Krzysztof Pazdro – ABC GeoGebry. Poradnik dla poczatkujących, która ukaże się w drugim kwartale 2016 roku.

snm1

snm2

snm3

Fundacja Akademickie Centrum Edukacyjno-Społeczne AKCES
Al. Wilanowska 9A lok. 121
02-765 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 Fundacja AKCES. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.