Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PREMIERA 16 września 2017

Nasza publikacja jest odpowiedzią na zmiany zachodzące w GeoGebrze. Wszystkie przykłady przygotowane są w najnowszej wersji GeoGebry – Math Calculators (GeoGebra 6), upublicznionej do powszechnego wykorzystania w lipcu 2017 roku. Jest to wersja przełomowa, przypomina aplikacje na urządzenia mobilne, czy wersję webową, ale posiada większość funkcji poprzedniej wersji pulpitowej. Aplety przygotowane w tej wersji można oglądać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych, a ich wygląd niczym się nie różni. Zapewne dlatego na Global GeoGebra Gathering w Linz została nazwana aplikacją uniwersalną.

okladka gg6

Niniejsza publikacja zwiera wprowadzenie do nowych możliwości GeoGebry, a zadania o różnych stopniach trudności, dotyczące funkcji, planimetrii i stereometrii, zadowolą zarówno początkujących użytkowników tego oprogramowania, jak i tych, którzy nie wyobrażają sobie lekcji matematyki bez użycia GeoGebry. Przykłady zawarte w książce można wykorzystać zarówno w szkole podstawowej, jak i ponadpodstawowej.

Zachęcamy do samodzielnego wykonania przykładów i zadań umieszczonych w książce. Jest to dobry sposób na poznanie coraz to nowych i ciągle zmieniających się możliwości GeoGebry. Liczymy na to, że książka ta zainspiruje Państwa do wykorzystania GeoGebry jako narzędzia pracy z uczniem, dzięki przygotowaniu własnych materiałów, adaptacji istniejących, a także do pracy własnej ucznia.


Cena 30 zł +koszty przesyłki (7,00, wysyłka: List ekonomiczny - Poczta Polska, 10,00 List polecony - Poczta Polska), płatne przelewem. Książki zostaną wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Numer konta: 20 1750 0012 0000 0000 3535 5758, Tytuł przelewu - Imię i nazwisko (nazwa).

Zamówienia można składać przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W mailu należy podać dane do faktury: Imię i nazwisko (nazwa), adres i NIP oraz adres do wysyłki.

Fundacja Akademickie Centrum Edukacyjno-Społeczne AKCES
Al. Wilanowska 9A lok. 121
02-765 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2024 Fundacja AKCES. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.