Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PREMIERA 1 kwietnia 2017

Oddajemy w Państwa ręce książkę „Projekty edukacyjne z GeoGebrą” dotyczącą zastosowania oprogramowania GeoGebra w nauczaniu metodą projektu. Połączenie tych dwóch innowacyjnych metod nauczania umożliwia ciekawsze, efektywniejsze prowadzenie zajęć oraz większą aktywizację uczniów na lekcjach matematyki, a jednocześnie pozwala na pokonywanie wyuczonej bezradności w uczeniu się matematyki, co odpowiada za wiele szkolnych niepowodzeń.

Niniejsza publikacja składa się z teoretycznego wstępu dotyczącego metody projektu oraz 19 przykładów projektów szkolnych zrealizowanych z zastosowaniem GeoGebry, przez nauczycieli współpracujących z Fundacją AKCES. Podzielona jest na pięć rozdziałów – planimetria, stereometria, projekty multitematyczne, projekty z pogranicza matematyki i grafiki oraz projekty, które można zrealizować okazjonalnie. Przedstawione projekty scenariusze projektów można wykorzystać zarówno w szkole podstawowej, jak i ponadpodstawowej, na co kładziony jest nacisk w nowej podstawie programowej.

Mamy nadzieję, że książka „Projekty edukacyjne z GeoGebrą” będzie inspiracją dla nauczycieli do zrealizowania zaproponowanych lub podobnych projektów z wykorzystaniem oprogramowania GeoGebra.

 

Cena 25 zł +koszty przesyłki (7,00, wysyłka: List ekonomiczny - Poczta Polska, 10,00 List polecony - Poczta Polska), płatne przelewem. Książki zostaną wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Numer konta: 20 1750 0012 0000 0000 3535 5758, Tytuł przelewu - Imię i nazwisko (nazwa).

Zamówienia można składać przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W mailu należy podać dane do faktury: Imię i nazwisko (nazwa), adres i NIP oraz adres do wysyłki.

 

Fundacja Akademickie Centrum Edukacyjno-Społeczne AKCES
Al. Wilanowska 9A lok. 121
02-765 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2024 Fundacja AKCES. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.