• 10 lecie ROSE

  • dr Katarzyna Winkowska-Nowak

  • Szkolenia ROSE

  • Description slide 4

Copyright 2019 - Custom text here

ROSE Stalowa Wola

Geneza ośrodka

Ośrodek ROSE Stalowa Wola powstał w ramach projektu „Wyzwania edukacji w dobie Internetu: Wsparcie dla sieci liderów wykorzystania TIK w szkołach”, realizowanego w latach 2014-2015.

Założyciele

 

Adres ośrodka

województwo podkarpackie
ul. R. Dmowskiego 9
37-450 Stalowa Wola
tel./fax: 15 842 11 32
link do strony internetowej szkoły:
http://sp1.stalowa-wola.com.pl/
e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

link do strony internetowej ośrodka:
https://sites.google.com/site/rosestalowawola/
e-mail ośrodka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli

 

Informacje ogólne o szkole

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego jest najstarszą placówką oświatową w Stalowej Woli, powstałą w 1938 roku. Jest to szkoła z tradycjami, dbająca o wszechstronny rozwój ucznia. Obecnie liczy 318 uczniów oraz 32 nauczycieli. Posiada dwie pracownie komputerowe, salkę logopedyczną i salę zabaw. Sale lekcyjne wyposażone są w sprzęt audiowizualny. Swoim uczniom szkoła proponuje: naukę w klasach muzyczno--tanecznych i plastyczno-muzycznych (we współpracy z Muzeum Regionalnym oraz Miejskim Domem Kultury), bezpłatną naukę gry na instrumentach muzycznych – „Mała Orkiestra Dęta”, oddziały przedszkolne z językiem angielskim, naukę pływania. Szkoła posiada tytuły: „Szkoły z klasą” i „Szkoły odkrywców Talentów” oraz Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Szkolenia przeprowadzone w ramach Małego ROSE

Pierwsze szkolenie odbyło się w 2015 r. w ramach projektu „Wyzwania edukacji w dobie Internetu: Wsparcie dla sieci liderów wykorzystania TIK w szkołach”.

Osoby prowadzące szkolenia

• Anna Skorupa – 2015
• Jadwiga Socha – 2015

Innowacje w szkole

„Matematyka z GeoGebrą w klasie szóstej” – rozwijanie zdolności matematycznych ucznia poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjnych.

f t g m