• 10 lecie ROSE

Copyright 2018 - Custom text here

ROSE Szczecinek

Geneza ośrodka

Ośrodek ROSE Szczecinek powstał w ramach projektu „Wyzwania edukacji w dobie Internetu: Wsparcie dla sieci liderów wykorzystania TIK w szkołach”, realizowanego w latach 2014-2015.

Założyciele

• Przemysław Matyśniak – informatyka, koordynator ośrodka
• Patrycja Ochocka – ekonomia
• Katarzyna Chmurska – matematyka

Adres ośrodka

województwo zachodniopomorskie
ul. Szczecińska 47
78-400 Szczecinek
link do strony internetowej szkoły: http://zs1ken.pl

link do strony internetowej ośrodka: https://sites.google.com/site/roseszczecinek/home

Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Informacje ogólne o szkole

Zespół Szkół nr 1 w Szczecinku, potocznie nazywany „Ekonomikiem” jest szkołą ponadgimnazjalną mającą w swojej ofercie następujące kierunki kształcenia: technik ekonomista, technik organizacji reklamy, technik informatyk oraz liceum ogólnokształcące.

Szkolenia przeprowadzone w ramach Małego ROSE

Pierwsze szkolenie odbyło się w 2015 r. w ramach projektu „Wyzwania edukacji w dobie Internetu: Wsparcie dla sieci liderów wykorzystania TIK w szkołach”.

Osoby prowadzące szkolenia

• Przemysław Matyśniak
• Patrycja Ochocka
• Katarzyna Chmurska

Innowacje w szkole

Współpraca z Politechniką Koszalińską – klasa politechniczna w LO

Korzyści ze współpracy

Co ROSE dało ośrodkowi: wyznaczenie nowych trendów w kształceniu.
Co ośrodek dał ROSE: Dajemy możliwość poszerzenia obszaru działania ROSE. Rozwijamy współpracę ze Stowarzyszeniem i mamy nadzieję na udział dawaniu oraz we wdrażaniu nowych pomysłów i rozwiązań w dydaktyce.

Współpraca ośrodka z instytucjami lokalnymi

Ośrodek ma możliwości współpracy ze szkołami na terenie Gminy Szczecinek.