Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

23 maja 2016 roku przedstawicielki Fundacji AKCES Małgorzata Zbińkowska i Katarzyna Pobiega uczestniczyły w Ogólnowarszawskiej Konferencji "Uzdolnione matematycznie dzieci: nieporozumienia, wyniki badań, wnioski i działania naprawcze", która odbyła się w I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnym w Warszawie. Podczas konferencji przeprowadziły warsztaty „GeoGebra w szkole” dla nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, w trakcie których przedstawiły Innowacyjne programy nauczania matematyki dla gimnazjów i LO oraz pokazały, jak można wykonać proste aplety w GeoGebrze. Uczestnicy zajęć byli bardzo zadowoleni i wyrazili chęć udziału w takich zajęciach w przyszłości.

zoliboz geogebra

zoliboz2

zoliboz3

Fundacja Akademickie Centrum Edukacyjno-Społeczne AKCES
Al. Wilanowska 9A lok. 121
02-765 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2024 Fundacja AKCES. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.